View Single Post
Staro 11.08.2019., 15:12   #6482
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Hmelj Pregled postova
Sve upucuje na daljnji pad. Sad gledam hoce li se odbit na 4h candle (200 day EMA, po trenutnoj cijeni to je na oko 10700$) ili ce samo proc kao da ne postoji i padat dalje. Volio bih bit optimistican kao roberto al jednostavno ja to tako ne vidim


EDIT:



ps. mali savjet za one koji su kratko u ovom svijetu
Nemojte trejdat kako vam kazu po youtube kanalima,twiterima itd. Naucite sami neke stvari i trejdajte po svom nahodjenju. Ici ce vam puno bolje. Ovo sve ostalo je zgodno za pogledat tek tolko da vidite misljenje mase

nisma ja ni otpimist ni pesimist. ja radim onako kako vidim situaciju, a tad je izgledala up.
nakon što me izbacio stop loss nisam se vraćao već stavio nalog za kupnju na 11290, i to mi je prošlo jučer.





e sad nisam načistu gdje ćemo. pad je svakako moguć. btc je do sad u svakom bull runu išao barem jednom dole potvrdit MA99. u ovom rastu to još ni jednom nije napravio. nisam gledao, al čini mi se da je to negdje ispod 9k.


mislim da ću čekat, i ako padnemo ispod 11k, opet prodajem. iako bi meni najviše odgovaralo stagnacija BTC i da altovi napokon počnu oporavak, jer sam nakrcan altovima
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 11.08.2019. u 15:26.
Roberto je offline   Reply With Quote