View Single Post
Staro 01.01.2019., 20:41   #5218
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Da, telefon i internet VDSL2 preko bakrene parice no nema sanse to da ti daju dok im ne stigne nalog drugog operatera za prijenos svih usluga.
Taman klanje bilo, osurili svinjce i digli na vjesala kad ona zove sunce joj kalajsano i grize ko Doberman, nemos ti to nagovorit da kasnije zove.


Onda sam tu agenticu odhebo u prvom pozivu jer tako sta mi je nalagala da je to cudo jedno:

1. Carnet nije flat.
2. Carnet ima max do 3Mbps !
3. Vasa parica kod Iskona moze ici samo 5Mbps ! Ne moze vise, ja provjerila.
4. Odakle vam to da Carnet nije na ugovor ?!?
5. Nece vam raditi internet dok su skolski praznici !!

Dalmatinka neka me dopala.... je brbljava majko mila... reko curo mislim da smo mi zavrsili, kod Vas mogu ostati jedno za manju
cijenu koju sam do sada placao ( 130kn ) i to bez UO ili ode ĆA.... a posto nemate takvih paketa u sluzbenom cjeniku usluga, osim
jednoga koji ukljucujete obitelji i prijateljima zaoslenih u OT i posto ja to kako Vi velite ne mogu dobiti jer mi nitko ne radi u OT onda pustite me da odem...

Javit cu vam se kasnije, samo da pitam sefa....

Evo ja nazad dok sam rezo cvarke pa na hendsfree pregovori i onda je pristala ukljuciti ali kao da ja stopiram, zovem
Iskon da prekinem prelazak, moze dusice cim mi na mail das sluzbenu ponudu , mislis da bi ja na sljepo isao stornirat prelazak cccc ??

Bila je tak u prvom razgovoru samouvjerena da ce me nagovorit da ostanem za 120kn ali ugovor na 2 godine... reko jok...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote