Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 23.06.2003., 15:23   #30
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking Re: Re: upssssss......

Citiraj:
Originally posted by Jelc
Joj...ti bogca-ak dojde s bajsom...budemo ga morali DHL-om slat natrag u VG -ima i zracna linija pusca-v. gorica,sam ak uspije gorivo(grah salata+zelena+sampinjoni ,sve to zalevano sa skropcima od ritoznojcana!

A da ne pričam o "kulturi vožnje" u tom kvartu -ja bum zamolil za puzu ,tj pozval bum rundu u bumerangu za sve kamikaze,pa morti prezivi!!

Makar...ha...ideja
Kaj nisu neki altruisti iz Zaprasića pokrenuli neku akciju furanja doma pepekov kaj su si malo više spi-liiii...
Ono...gospon...a di ste vi dime???
U Gorici - je..... i znas kak je to proslo? nakon 2-3 tjedna se je ekipa napila dok su cekali pijance i kad su ih zvali ,prva graba i pa-pa ideja!!

Eto-na kraju ja zajebavam RAK-a ni krivog,ni dužnog...-raka treba malo.....tek tolko da se ne opusti i da ne padne sa oblaka!!

Kaj se tiče onih zvjeradi-ak nema malih mogao bi i neki "kvartet"1+3...-to bum izvidil,jer si je moja squaw dobra sa imateljicom zvjeri za izradu perjanica!!!

Ja ti više-manje tamo idem stalno...nema frke...i tak me zanima kaj si piknul onaj 9100 a niš se ne hvališ/žališ..-uzalud!!!-zadnja atica kaj je delala kod mene je rage od 4mb,posle toga nis.... ove 9100 sam 3 (tri)probal al ne sljakaju sa gigabyte plocom,novom i starom(neki sudar,blablabla..)uglavnom,junior je dobil gf4mx440 vivo i kus!!!!.

Ma vrag ti kotlovinu...ak si na dijeti bolji je roštilj.
-ja sam rekel i jedno i drugo,da se ne bi izvlacili na spiku,joj,nesmem radi zuci,pa ne volim masno, he-he, ja ti onda slozim rimsku gozbu za pamcenje i vudri brigu zna veselje!!btw,kak ti se cine domaciii struklji zaliveni z vrhnjem ijajcima pa zapeceni u vatrostalnoj?? rodenjo za prije ritoznojcana!!
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote