View Single Post
Staro 03.04.2007., 04:28   #46
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Bezicni joystick koji lezi sa strane u dnevnom boravku, te konzola preko koje mogu gledati DVDe kad hocu, te ubacim CD, upalim i igram igru. Kaj tu moze biti bolje?
Mogu ja sloziti HTPC, kupiti 2 bezicna joysticka, sve narihtati, instalirati igre, drzati i tipkovnicu neku mini bezicnu sa strane, moze mi sluziti ko DVD, mogu skidati svakakve programe za daljinac, naravno da to sve mogu, ali ja koji bi to sredio u najkracem mogucem roku bi uzelo previse vremena. Jos ako uz pravo HTPC kuciste hocu kupiti ostatak hardwarea da bude bar reprezentativni za novije naslove, pih, preskupo. Vijek trajanja igrica na PS3 ce najvjerojatnije premasiti po isplativosti 2 do 3 PC konfiguracije koje bi jos poslije morao nadogradjivati etc.


Ja svoj PC ne mijenjam za nista, ali ovo su dvije potpuno razlicite sfere. Uostalom, vecina igara za PC su radjene na temu MP-a , preko neta, preko ovog, preko onog. Sto meni iskreno nije jasno gdje je nestao dobri stari dual screen etc. Gdje su nestale igre gdje bi dosla ekipa kod tebe i igrali bi svi jednu igru. Ima ih, ali ne u takvom broju. Mislim da ce ovaj PS3 biti pun pogodak. Pogotovo sto ima jednu veliku prednost, a to je veliki broj igri koje se mogu igrati samo na njemu. PS2 emulator ne radi kako spada, a vec je izasao PS3. Da je tu situacija drugacija, radio bi neki drugi stav, ali ovako ne!
  Reply With Quote