View Single Post
Staro 03.04.2007., 02:37   #45
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
aaa, ne volim konzole ali eto neki dan dok sam cekao u redu za platit ratu kredita u trgovini vidim ps3 spojen na veeeliki lcd pa reko da vidim kakvo je to cudo. i tako neki kreteni iskacu po ekranu, gadjam ja njih, gadjaju oni mene, nemam pojma o cem se radi i zasto se ne volimo ali ajde....
malo koljaze s kontrolerom, ipak ja nisam neki konzolas ali brzo sam se navikao. i sta sad? trebao bi biti odusevljen grafikom, sliniti po podu od uzbudjenja ili sta vec? sudeci po komentarima i pricama na netu - naravno da bi.

ali nisam. sve je to jadno, iza velike slike i nice rezolucije posve je ocita jos uvijek jadna grafika konzola naspram PCa. naravno, ne cini grafika igre ali trenutno se stalno vode neke rasprave oko snage ps3 i inih budalastina. ok, jak je, naspram dvojke je jak. likovi izgledaju bolje, teksture izgledaju bolje (nadam se da je dosao kraj ocajno jadnim konverzijama s konzola na pc, konacno imaju malo bolji start od kojeg ce kreniti) ali to nije nista posebno. pogledajte malo screenove na netu. prave, ne one usminkane koji su kruzili prije izlaska konzole
da vidite tako nesto na PCu baljezgali bi ovdje danima kako je grafika nikakva.
onda, usprkos visokoj rezi sve je kockasto. nekako mi to cudno, kako nikom drugom nije?
ma, da ne duzim vise....dosadilo mi i malo svadje s kontrolerom opet dok nisam skuzio di se gasi, oso platio svoj kredit i pravac napolje, nije to za mene. a po ovoj cijeni nije ni za koga, kupite si 8800, ostatk kompa ocito vec imate ako ovo citate tako da ce te jeftinije proci. a igre ce vam izgledati bolje.
ako vec patite za igranjem pred plazmom mozete i 8800 spojiti na nju
greg SE je offline   Reply With Quote