View Single Post
Staro 10.09.2015., 19:21   #111
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Chuxonja Pregled postova
To sad ovisi sve kolko će ekipa patit na taj napredniji iGPU budući da će većina sa tak nečime većinom imat dedicated grafu ovak i onak. Kolko god neki zagovarala da se to i makne, meni je dobar dodatak jer ak ti grafa ikad krepa, možeš bar bootat i koristit komp bez nje dok to ne skrpaš. Al za to je stvarno nepotrebno išta više osim da sliku daje tak da je po meni nepotrebno išta posebno bolje trpat opće nutra.
Idealan primjer korištenja ovog proca sa ovim iGPU-om kao jedna vrsta (ITX/Low power) surf, 4K HTPC i low profile gaming mašine za, grafički, ne prezahtjevne korisnike koji isključivo žele Intel je ova slika

Nemali je broj ljudi koji treba nešto moćniji CPU za svakodnevne zadatke, uz eventualnu mogućnost povremenog igranja na manje zahtjevnim postavkama, a opet da potrošnja i zagrijavanje ostane u minimalnim granicama je ono što ovom procu itekako uspijeva.

U takve neupadljive mini ITX kejsove se ovaj CPU uklapa idealno

Čak, štoviše, već neko vrijeme tražim CPU sa ovakvim iGPU performansama za jedan (zaseban) low power build, za koji bi čak i i3 bio dovoljan, ali nažalost Intel nije imao u planu takvo nešto. Možda nadolazeći Skylake i3 modeli konačno donesu nekakve novosti (hint: GT4e graphics ).

No da ne ulazimo u preveliko oftopičenje ... kako bi se reklo, tko voli nek izvoli

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 10.09.2015. u 19:30.
dh41400 je offline   Reply With Quote