View Single Post
Staro 08.03.2013., 08:27   #136
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
"Nema šanse" se odnosilo na 4.6-4.7 stabilno na zraku za 24/7, i to stabilno kako ga poima Lewis npr., a s obzirom na temp. i to da je čovjek pitao za frenda (daklem "random" primjerke) uz to da "stabilan 24/7" podrazumjeva i sva godišnja doba "(.../365)"; pridodaj tome porast topline zraka ljeti i mislim da sam dobro rekao- "nema šanse" na zraku (osim ako te ne b.k. za temp. općenito, po onoj: "dok ide-ide").
...

Asrock ti OV-a sigurno, u zoni 1.2V nije to nešto zabrinjavajuće, ali ako je na Asus-ici tome liku radio na tim postavkama od 1.2V koje si ti, pretpostavljam samo c/p, onda sigurno možeš na Asrock-ici skinuti još nešto napona, jer hej!, to je bolja ploča od Asus-a...
jes, to sam mislio. Njegove želje su da mu ja namjestim OC profil (očito za Ivy predebel) i da mu to tako radi, jer se misli samo igrati na tom kompu, čak neće ni surfati čudan čoek, ali šta'š da, i nebi baš bila metoda "dok ide ide", nije da ima flat-rate na pare.

Nebi ulazio u polemiku koja je bolja ploča, koja laže ili ne laže, ali OV je meni bio poprilično izražen i na s1156 (ASRock P55 Deluxe3), barem ako je za vjerovati onoj razlici između vrijednosti u BIOS-u i onoga što pokazuje CPU-Z ili Aida64 ili neki treći SW. U svakom slučaju, bolje da lagano OV nego da ima Vdrop.

Nemojte se samo posvađati oko toga tu smo da diskutiramo.
Brko je offline   Reply With Quote