View Single Post
Staro 18.05.2010., 13:56   #37
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Čemu? Možda samo kao prikaz alternative?

Šta se koju fekaliju svi tako grčevito branite? Ak vam je CM, TT, LL, ili neki sedmi sveti gral onda nema smisla uopće raspravljati s vama.

Na kraju krajeva, svatko od nas kao krajnji korisnik ima pravo odabira. Zašto se ne bi podastrao neki drugi odabir?

Tvoja argumentacija sa LOLovima na tijesnoću kućišta su nadasve smiješna. Pogledaj review dotičnih LL kućišta i bit će ti jasno da tvoja pretenciozno visoka želja za čak 1 do 2 (!!!) diska nemaju smisla.

I samo za tvoju informaciju, ako je itko od nas ovdje dizao LL u nebo, onda si ti opet prepotentan korisnik CM-a koji će dat lijevu ruku da bude u pravu.

Ako ti je PC-B10 ružan izvana, ne znam što radiš sa minimalističkim cm590 pod ili na stolu.
Da PC-B10 mi je gadan da to ne mogu rječima opisat koliko.
Nisam grčeviti branitelj nijednog branda niti tako nešto, ali globalno gledano LL modeli su mi ajme ružni, svi do jednog.
Ajde duboko udahni pa u vezi ovog boldanog ponovno pročitaj moj post, ali ovaj put sa razumijevanjem - moji zahtjevi su vezani o prostoru za DALEKO VIŠE komponenti od korisnika sa 1 pržom i 1-2 diska, jasnije!?!?
To što si ti pisao u ovoj temi nema veze sa podastiranjem drugog odabira iliti alternative, jer da si mislio na to onda ne bi dizao sveti gral Lian Li u nebo kao što radiš (i još djetinjastije reagiraš kad se netko kao ja recimo ne slaže s tobom u tome) nego bi naveo 2,3,x modela u tom cjenovnom razredu koji su bolji od glavnog lika ove priče, i u čemu su bolji, jasno napisano, a ne kritizirat 690 bzvz, a ne navodit prednosti svetog grala tj. LL-a. A gdje bi ja trebao držat svog 590?? Na glavi maybe? Chillout malo i shvati da ne moramo svi dijeliti tvoje mišljenje.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline