View Single Post
Staro 01.03.2018., 17:16   #194
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Osobno preferiram samo platnene, već 3. koju imam je XXL veličine (pokriva cijeli stol, tako da su i tipkovnica i miš na njoj). Ne mogu se naviknuti na regular size podloge više.

Mislim da ti imaš više problema s sensitivity nego s podlogama. Kakav miš koristiš? DPI? Sens?
a probao si plasticne jel? bojim se da mnogi ovdje nisu a prilikom pitanja preporuke brze podloge preporucuju svoju platnenu i kako im je super, zatim netko kupi tu platnenu preporucuje dalje i ne znaju za bolje... koliko god platnena moze biti brza, plasticna je 2-3x brza, mis kao da lebdi po njoj uz kvalitetne podloske na misu...
logitech g502, 1700dpi, u mouse kontrol panelu pointer speed treci pomak u desno, u first person shooterima pomak zgloba sake sa jednog kraja na drugi je 360 okret u igri

Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
"a zaista sam ljubitelj plasticnih podloga, mis leti po njima i inicijalni pomak sa mirovanja misa se moze dozirati u pikselima dok kod platnenih mis poleti milimetar dva"

Ovo mi nema bas logike, dapace, suprotno ovome je.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk
sto tocno nema logike pojasni stvarno me zanima, kako si shvatio odnosno kako bi trebalo pisati, uskoro trebam pisati diplomski rad pa trebam poraditi na izrazavanju a dosao sam sa ulice i slenga "stari moj znas kakvu sam trebu vidio" pa je problematicno
recimo u battlefieldu kad ciljam helikopterom nesto na zemlji na drugom kraju mape pokreti misa su ponekad unutar 1mm, sa plastikom to znatno bolje obavljam, imao sam kingston podlogu do nedavno https://www.nabava.net/search.php?q=...hyperx+podloga koju masovno preporucuju po internetu kao brzu i preciznu, a plastika mi je, barem meni, 3x brza i preciznija...

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 01.03.2018. u 17:22.
  Reply With Quote