View Single Post
Staro 20.09.2005., 01:50   #124
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,101
Citiraj:
Originally posted by Veki-os a ja kakve sam sreče 100% neču dobiti,
Preduhitri srecu, po onoj ... 'ko sam pazi i bog ga pazi' ... pa na licu mjesta provjeri jesi li dobio LGA BH CD za przilicom, ako ne, naglasi da znas da uz isti mora doci taj CD!

Mada ako nisi na W2K, za XP ti nece ni trebati, ali svejedno, ti ga se dokopaj.

Przenje ostalih +- medija nema veze ni smetnje sa RAM-om, tako da ce se po tome ponasati kao i bilo koja druga DVD-+ przilica.

Sa LG BH RAM programcicem imas samo malo elegantniji uvid u samo formatiranje i biranje sistema za RAM. Posebno je od koristi kad se nesto sfuša u formatiranju jer tada sam W2K i XP nemogu nista uciniti pa se cini da je medij neupotrebljiv (sto naravno nije) tada je od posebne koristi taj programcic.

Za kvalitetu medija se nemas sto zabrinjavati jer su standardi DVD-RAM-a toliko visi od obicnih DVD-a. Tko ga god (moze) staviti pod kisobran svojih proizvoda ionako je morao zadovoljiti visoke kriterije samog formata. Ovo je zapravo nepotrebno i spominjati jer ces ionako naci jedino Panasonic (Maxell) medije.

Ako bi u kojem slucaju i ti naisao na neki Ninja ducan u kojem ce ti nuditi BASF od 00.2GB kojeg su dobili iz zakasnjelog uvoza iz Tanganjike, dovoljno je vec postova palo o tome, pa ces nadam se znati to zaobici

Dakle samo DVD-RAM 2.0

Jednostrani 4.7 GB ili dvostrani 9.4 GB.

Kod tebe zasigurno ima neki Panasonic ducan, ako ne, navrati u Zagreb i kupi na spomenutoj adresi namjestaja Ambiente.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 20.09.2005. u 02:01.
Visage je offline   Reply With Quote