View Single Post
Staro 23.10.2019., 12:16   #9560
spilice
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Split
Postovi: 55
Tražio sam preko obrasca na A1 stranici kontakt Bnet službe za zadržavanje korisnika jer mi ističe ugovor. Nakon par sati zovu me i kažu da mi mogu dati TURBO 3D za 219 kn, dakle smanjili su ga za 20 kn ( na 199 kn ) koje "pojede" ona famozna naknada pa je opet ukupno 219 kn.

Pitam za prošireni paket, kažu 49 kn. I sve skupa bi bilo 268 kn. Kažem da mi je to puno. Možemo vam ponuditi umjesto Proširenog paketa TOP paket ( koji uključuje Planet Sport ) za istu cijenu. Ja kažem da mi je i dalje puno. Oni će da je ta maksimum ispod kojeg oni jednostavno ne mogu ići ( jer sam ja koristio popust od 50% prije 2 godine ).

Kažem ja da me živcira što se 5 puta tvrdi jedno, da ne može ići veći popust, a onda, kada dođe Zahtjev od drugog operatera da me pustite jer idem kod njih ( osobno iskustvo prije 2 godine ), onda zovete i odjednom može popust koji sam prvotno tražio. Ona će meni da bi se mogao iznenaditi jer je vrlo lako moguće da ako bi ovaj put to napravio da do tog dodatnog poziva kojim bi me pokušali zadržati uopće ni ne dođe. Ja kažem da im ne vjerujem.

Zapišite si brojček, kaže gospodična, pa me možete uvijek zvati, jer nitko ne može dati popust koliki može ona. I da je zovnem kad razmislim.

Ja mislim ostati na Bnetu, iz više razloga, ali oni ne moraju to znati.Mene zanima, da ja npr. odem u Iskon i zatražim aktiviranje usluge i oni pošalju Bnetu moj zahtjev, što ako stvarno Bnet ne trzne i "puste" me iz prve ? Znam da ja Iskon mogu otkazati u roku 15 dana, ali u kakvom sam statusu u Bnetu ako bi se ponovno vratio ? Htio bi to izbjeć, pogotovo jer postoji šansa da bi u tom nekom periodu bio bez TV-a i interneta.

Mislim se da još jednom zatražim bar popust Proširenog paketa ili TOP paketa, pa da ukupan iznos računa bude 219 kn + 24,50 kn, odnosno, 219 kn + 30kn. Preko toga nema šanse da idem, a Prošireni me zanima zbog nekih kanala i dosta HD kanala koje trenutno nemam. Ali opcija je da odustanem od Proširenog i dam im jebenih 219 kn za osnovni i to je to.

Javim daljnji razvoj događaja
spilice je offline   Reply With Quote