Tema: Top Gear@BBC
View Single Post
Staro 29.10.2007., 20:16   #74
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
ah da... dobar stari feeling... kada nakon voznje u takvom automobilu ne mozes prestat mislit na njega... najezis se kad se sjetis ubrzanja... nabacis smile kad osjetis taj vjetar u kosi (iako je to bilo prije tjedan dana...)... sjecam se koliko sam ja bio zbunjen nakon svog iskustva u M3 (cabrio izvedba)... nije mi bilo jasno odkud svi ti osjecaji, pa nije rijec o Megan Fox nego o autu... Poseban dozivljaj... znas kako kaze jedan evergreen... "samo jednom prva zora svice "

Nego da se vratimo na temu, mogu reci da mi je ovo jedna od najboljih epizoda do sad, odlicna! Star guest... MRAK! I ako nisam neki fan benda u kojem svira, pod***avanje Jamesa je bilo bolje nego ikad. Ono sa tamponima, ma smijao sam se ko lud. Zato i jesu najbolja emisija.

P.S. Htio sam ju gledati jucer na telki, ali mi je draga (dapace ex draga, ali ko bi to sve vise znao i pratio, te zene su lude) bila posebno "needy" jucer i jasno mi je dala do znanja da joj ne bi bilo drago da odem dole i upalim BBC2 i zao mi je sto nisam
Elven je offline   Reply With Quote