View Single Post
Staro 22.01.2018., 00:29   #4580
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
kak se provjerava da li se cpu pregrijava?

inače skoz je nešto popizdilo jer i u normalnom radu lan mreža trokira a na wiif se više ne mogu spojiti, ono vidim ga i piše connecting ali se ne spoji...
go*no go*no

kliknuo sam i reset gumb na playeru ali on nema nikakve svrhe, sve je i dalje po starom. budem probao se tokom tjedan još malo igrati ali ima tu puno više problema od samog playera a to je kodi:

iogika kodi-ja mi nije jasna: imam na nasu dir "filmovi" i u njemu imam neke direktorije koji imaju više filmova u sebi tipa "lotr" a u njemu su poddirektoriji lotr 1, 2 i 3 i u svakom od tih dir je film. e sad glupi kodi mi nađe samo "lotr" film, dakle jedan jedini i kad ga pokušam pokrenuti, javlja grešku da ga ne može pokrenuti. onda sam mu stavio u putanju za videe drito direktorije od svakog od lotr filmova i svejedno ih ne vidi. može li mi tko objasniti u čem je štos?

i zadnja stvar koja me ubija je da nisam skužio kako se može drito iz andorid sučelja pritupiti NAS-u, jedino što mogu je pristupati memoriji od andorid box-a. Instalirao sam neki "media monkey" player i on mi daje opciju spajanja na DLNA ali taj dlna je promašaj samo takav jer vidim neke preddefinirane pdirektorije "video, music, pictures" koji nemaju veze s onime kako ja držim filmove i k tome kad uđem u tipa video i nađem "folders", tamo mi ne izlista sve videe iz foldera??? wtf...
u kodiju barem mogu pristupiti putem windows networking-a drito svim direktorijima na nas-u ali ovo iz andorida je katastrofa

fakat mislim da sam se grdno zeznuo jer sam ubo taj box, radije sam trebao nuc
Nije kodi glup vec ti krivo kreiras bazu filmova.
Stavi svaki film u svoj folder ili cijeli filmski serijal u 1 folder. Nemoj slagati tree sa folderima unutar foldera.
Najbolje je svaki film u 1 folder, a kasnije u kodiju mozes podesiti da ti on grupira filmske serijale u kolekcije.
Nadalje... Svaki film mora imati tocan naziv, a ne lotr 123... Pogledaj na imdb naziv i preimenuj.
Kod friških filmova najbolje ostaviti naziv kakav je dosao sa trackera jer 99% ih je ok.

Znaci na NASu trebas kreirati glavni folder npr: filmovi, a unutar njega u svaki folder 1 film. Nemoj ici dublje. Kad uvezes folder u kodi, izvaciti ce ti se opcije scrapera. Tu mu podesi da se u tom folderu nalaze filmovi i kvackaj opciju da je 1 film u jednom folderu (ako si tako kreirao bazu)... I mora raditi

Isto tako i za serije. Mogu ici sve đuture u jedan folder sa imenom serije ili unutar foldera sa imenom serije kreiras foldere sezona i trpas serije u njih.
Imenujes ih na nacina npr:
The wire s01e01
The wire s01e02
...
...
The wire s02e01
The wire s02e02
Moze i sa tockom umjesto razmaka. Ako je ime serije ili filma dugacka kobasica sa opisom codeca, rezolucije audio codeca... Slobodno ostavi tako. To ne smeta scraperu
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 22.01.2018. u 00:42.
Ziiky je offline