View Single Post
Staro 19.06.2013., 11:25   #27
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Eh, da taj Agram imao sam sličan slučaj prije koji dan sa svojim Arc poslao sam je
na servis preko dućana gdje je kupljena zbog napuknutog kućišta (poznati problem koje su Arc imale i to je uredno išlo pod garanciju)
dobio sam od njih lozinku i pass nakon što su zaprimili uređaj za provjeru statusa online
da bi mi nakon tjedan dana javili da mob. ima mehaničko oštećenje(puknut lcd) i
garancija se poništava i nude mi popravak za 800kn što sam naravno odbio ,a oni uredno vratili mob. nepopravljen!

Sad da skaratim imao sam sreću da su ljudi koji su zaprimili mob. vidjeli da je bio ispravan u trenutnu zaprimanja i da ja nisam prouzročio taj kvar (puknuće LCDa)
što je i pisalo na potvrdi kod zaprimanja uređaja , u međuvremenu sam kontaktirao
kolegu Alfa_R koji mi je dao par korisnih savjeta i kontaktirao sam udrugu za zaštitu
potrošača, ljudi koji su slali mob. su inzistirali da ga pošaljemo ponovno i da će oni
pokušati riješiti sa servisom sve i tako poslali ga drugi put!

Kad javljaju se meni opet iz servisa nakon 5-6 dana kao da ostaju pri svom mišljnju
da je mehaničko oštećenje i da nepriznaju garanciju, ali nakon malo nazezanja snjima
kao promjenit će LCD pod garanciju, ali da ja platim kućište ili obratno oni kućište a ja LCD,
na što naravno nisam pristajao i kulturno sam objasnio tipu da ja imam sve dokumentirano
i ktome još dva svjedoka i da sam kontaktirao udrugu za zaštitu potrošača (koji su mi savjetovali da se obratim DI)
priča se odmah okrenula i tu je završio svaki razgovor mob. su isti dan kompletno popravili i vratili meni!

Eto ako treba još koja informacija slobodno me PM-aj!
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote