View Single Post
Staro 02.08.2015., 12:22   #181
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Imah z323 dosta dugo vremena, morao ih ostaviti u hrv zbog preseljenja. I bijah poprilicno zadovoljan.

Odlicno izgledaju, nemaju kontroler glasnoce na zici (daljinac je kriva rijec ) nego na desnom satelitu (meni osobno bolje nego "daljinac", imao ga na x210, nije mi se svidjelo), aux je na wooferu, kao i kontrola basa. Kvaliteta zvuka, rekao bih prosjek, imah x210, mini hifi quadro, neku razliku nisam primjetio. Pozaliti bi se mogao na izoblicenje zvuka iznad 2/3, ali tako je bilo i na ova dva prijasnja kompleta. Iako za sobe od 10, 15 kvm nije bilo potrebno ici na vise od 1/3, a bas uvijek na pola. I da, skupljanje prasine je mana 300 kn za nove mi se cini kao pristojna cijena.

Privremeni povratak na laptop zvucnike je bio bolan, zvuk laptop zvucnika je kao da netko lupa po plasticnim bocama. Trenutno sam na z130, jeftini 2.0 zvucnici, osjetno losije nego z323, ali za privremeno rjesenje prolazno. Onda pecamo ponovno nesto bolje, al sumnjam da cu ici na 2.1 zvucnike tipa z333/533 cisto jer bi htio daljinski i radio.

Zadnje izmijenjeno od: Campeonato. 02.08.2015. u 12:28.
Campeonato je offline   Reply With Quote