View Single Post
Staro 06.10.2020., 17:34   #5
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Sve ove [umetni_brand] pizdarije lako deinstaliraš odmah nakon pokretanja mobitela, bar za Samsung znam da je malo omekšao po tom pitanju.

Imam Samsung A40 zbog jednakih kriterija kao i ti, koliko god se tu sprdali sa svime što nije S20 i bolje. Do prije par tjedana sam paralelno imao i iPhone 7.

Koliko god ne volim Apple i dosta njihovih ideja, reći ću ti da uzmeš u obzir i iPhone SE (ovaj novi). iPhone 7 je izašao 2016. a jede za doručak sve entry i mid range Androide danas po brzini i fluidnosti rada, pogotovo se osjeti nakon višednevnog uptimea. SE je u istom kućištu uz nešto novih stvari. Još nisam našao nešto što mi dimenzijama bolje paše od ovog.

Ima sve što tražiš, a dodatna investicija ti je jedino Lightning na HDMI ili Lightning na VGA, ovisno na što se želiš spajati.

Ako ti treba set & forget uređaj, ne traži dalje. Preporučam samo model s većim kapacitetom, jer je Apple pain in the ass sa svojim cloudom kad ponestane prostora.

Pozitivno: ima ga kod nas na svakom ćošku i dobro drži cijenu (za 7 s 256 GB sam dobio 1700 kn i još su stajali u redu)
Negativno: cijena (128 GB - 3800 kn, 256 GB - 4700kn) i baterija uz koju trebaš negdje imati izvor napajanja već tamo od 6 popodne ako češće svajpaš po grindru

Osobno, ozbiljno razmišljam o ajfonu 11, jer je dimenzijama opet prihvatljiviji od tacni koje vidim na Androidu, a riješili su i problem slabe baterije. + kaj sam stariji, to mi se manje čačka po mobitelu i više sam set&forget user.
Čekam samo da 12 izađe, pa se influenceri počnu jeftino rješavati 11 i 11 pro
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 06.10.2020. u 17:45.
1v@n je offline   Reply With Quote