View Single Post
Staro 13.01.2018., 13:40   #4609
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
... dobro jutro


... mali je "drugaciji" za novajlije i za one koji su navikli klikati i kvačkati misem, ali jednom kad uđeš u štos, preslozis ga i poslozis u 15 minuta.
Trebao bi pobrisati taj predinstalirani kodi i sloziti ga iznova. Sto jednostavnije sa najpotrebnijim addonsima. Ljudi stavljaju po 15-20 addonsa, a realno sa 5-6 ces zadovoljiti sve svoje potrebe.
Ako ne planiras koristiti android OS razmisli o libreelecu. To ti je Kodi sam za sebe ispod kojeg se vrti nesto minimalno linuxa, a cijela stvar funkcionira savrseno. Ovisno o boxu tj. hardveru u njemu ... trazis odgovarajuci libreelec. Libreelec se boota sa SD kartice, dok android OS ostaje netaknut u nand memoriji ... sto znaci da nemos nista syebat
Ja imam poslozene kolekcije na NAS severu bas onako kako si ti naveo gore, a sto ti radi probleme. Uvezi svaki folder pod files pa context menu/edit source i tu odaberes ovisno o tipu foldera ... Movies ili TVshows i pokrenes scan. Kodi ce kreirati librarys a scraper ce povuci fanarte, thumbove, covere i ostale điđemiđe.

A trebao bi moci, imas u opcijama 3d stavke, podesi i probaj.
thx

nego, jel imaš preporuku za tih 5-6 addonova? ono za što meni androidbox tj. kodi nja njemu služi je
- gledanje filmova i serija s NAS-a - 95%
- strimanje HD filmova i serija s neta/servisa za takve stvari - 3%
- gledajne YT kanala - 2%
- mogućnost gledanja TV streamova

EDIT:
kako se može promijeniti korisnik za pristupanje NAS-u? zeznuo sam se i upisao admin usera i to bih želio promijeniti a neznam kako
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Zadnje izmijenjeno od: telefunken. 13.01.2018. u 21:35.
telefunken je offline   Reply With Quote