View Single Post
Staro 19.08.2019., 01:19   #8787
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ajmo ponovo...
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Sama forza 1200 je odlicno napajanje sa kvalitetnim i dobro posloženim komponentama.
Koje ? Forza Titanium ili Forza Platinum ? Gdje si mogao vidjeti Titanium model osim ako putujes cesto u Aziju pa ako je tako... povlacim receno.
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Kolega kojeg citiraš koliko je meni pozbž arižo nije vican hw i uopce se ne bi zacudio da jenor 2 risera stavio na 1 sata kabel i sl...
OK ali Armor Gold nije umro od tog slamperaja...
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
i da pogledao sam komponente osobno
Opet.. koji tocno Forza model si gledao ?
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Edit.2 ne kuzim sto fali ovom titanium napajanju, pa dobio je super ocjenu od johhnya
Tom konkretno modelu Forza Titanium - bas nista.

Kod nas je moguce kupiti samo Forza Platinum, oba su 80PLUS
Dakle 2 ova sa linka su krepala i jedino taj model mozes kupiti kod nas:

https://www.inter-tech.de/products/psu/atx/forza-1200
https://fenix.hr/hardware/napajanje/...inum-napajanje

Nadalje, ljepo pise u Tier listi:
Citiraj:
SAMA - Armor Gold, Forza Titanium
I onda ti ispalis da je "Forza 1200" superiska napajanje a da ne kuzis da je jedini model kod nas moguce uzeti Platinum koji naravno nije Titanium i da taj
Platinum nije apsolutno na nikakvoj Tier listi i da su 2 nova krepala eto slucajno.. pa da je 21 riser nabio ... gdje je zastita u Platinum modelu od takvog slamperaja ?

I taj VIVO u GB bi trebalo prouciti jel Platinum ili Titanium, kako god... Apsolutno model od 1200W Platinum nebi nikome preporucio, mislim pa cijena mu je
samo 15-50kn veca od Modela Armor 750 Gold, dakle i razum ti govori da koliko god jeftino se taj Platinum proizvodio ocito neki qujac ne moze stimati u racunici 450W dodatne snage za 50kn jel...

Sama linija Armor Gold je debelo skuplja po W naspram Forza Platinum, i to ti valjda nesto govori ?
Netko ce procitati sta si napisao i uzeti ga na osnovu da je bolje poslozeno od corsaira i eto jer je iskusni kolega ga i uzivo vidio pa te se "bude sjetio" kad spali ili krepa nesto

Procitaj ponovo pomnije test Linije modela Armor pa ces naci koje sve zastite ima i da je to sto navodis sa riserima nemoguce da
krepa jer ima i tu vrstu zastite sto bi ukazivalo da model Forza Platinum istu nema pa je shodno tome i krepalo 2 komada "od 5" risera.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote