Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 26.01.2012., 16:24   #23
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
I ja razmišljam da se prebacim na VIP, nije T-Mobile više ono što je nekad bio. Sad su blago u panici što gube zaradu a ne vide da gube korisnike. Bezveznjaci. Umjesto da spuste cijene, oni ih fino dižu i sami sebi režu granu na kojoj sjede...
Je, samo pogledaj gluposti i zamke kod novih vip tarifa na pretplatu (imam i 98 i 91 pretplate preko 10 godina, pa pratim ludosti koje rade s tarifama), tipa Bez limita 200 - imaš 1000min prema drugim mrežama, ali prema samo 1 mreži koju odabereš, ne prema svima. Dok u tmobileu u bilo kojoj tarifi gdje imaš nekakav broj minuta uključen u pretplatu, možeš to potrošiti prema bilo kojoj mreži u hr. I tako, ima još gluposti koje rade, mada, ruku na srce, svi oni rade neke takve namjerne fore pisane sitnim slovima, ali u svojim tarifama tmobile najmanje.
Ovi zadnji potezi s ukidanjem +cluba za popust na mobitele, nabijanjem cijena uređaja, i ostalo, su mene nagnali da razmislim nakon 12 godina o prelasku na neku drugu mrežu, ali s obzirom da mi je mob sastavni dio posla, nemam baš neku pametniju alternativu, a zovem u sve mreže i moram imati pretplatu jer ne mogu ovisiti o bonovima i doplaćivanju. Tako da dok su još tarife takve kakve jesu, ostajem, do kada, ko zna....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote