View Single Post
Staro 04.10.2019., 15:34   #3339
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Pusti Samsunga, ali bilo je prije dosta premium Androida. HTC Desire HD recimo.
I šta ti je taj "premium feel" donija? To da nemoš zamjeniti bateriju i da moraš stalno koristiti masku jer je zbog glupog stakla mobitel klizav. Radije bi ima nešto kao prastari Desire, S1-S5 koji su imali plastičnu teksturiranu stražnju stranu pa ti maska niti ne treba.
Sad imaš "premium look" kojeg unakaziš maskom. Đaba ti svi ultra tanki bezeli i kućišta od <10mm kad ti mobitel dobije 30% na volumenu nakon šta ga staviš u masku.

Imao sam HTC Desire HD, i da bio je to dobro slozen telefon, ali nije to bilo na razini ajfona i danasnjeg premiuma


Ali salaem se da je sve to jedna velika k.rčina, imas premimum feel koji prvo u ruci lezi zakurac, sklize se i opcenito osjećaj je (meni) koma. Onda moras staviti neku masku da bi poboljsao grip i usput zastitio svoj uređaj koji kosta hiljadu eura. Na kraju uzivas u toj gumi i molis boga da ti taj premium feel nekad ne padne i nabije trosak od par k kn.


Ali ako pogledas sa aspekta prozvođača, imaju lijepe uređaje koji se eyecandy i to ih prodaje, a svaki pad=vise love njima u vidu servisa i dijelova, za njih, win-win situacija.
Oni stari samsunzi LG je imao par pokusaja (v20/v30) sa nekom teksturiranom gumom, ali znamo kako je LG zavrsio
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote