View Single Post
Staro 02.09.2019., 23:21   #9384
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U biti poanta mog posta je da su ti telekomi stvarno evoluirali tj da znaju točno što ti je dostupno od konkurencije.

I sam sam uvijek išao na bolje. ADSL godinama. 2005 na Iskon, pa 2007 na MetroCarnet, pa 2009 na OptiCarnet, pa 2014 na H1 VDSL pa 2017 na B.net kabl. Kod svih tih prelazaka je bilo kuknjave onog ostavljenog ISPa i nuđenja svega i svačega, ali uvijek je ovaj novi imao bolju ponudu. I došao sam do zida sa B.netom. Znam i ja, a i oni da nemam kamo.


Ali da ko gospon Schetz imam rozu optiku pa da mogu birati između A1, Bneta, Iskona i T-Coma, mislim da bi bilo drugačije
Evo, meni do prije par mjeseci nije bilo dostupno ništa osim običnih parica, VIP je stao s infrastrukturom 200 metara dalje je se praktički ograničili samo na zgrade, mada postoji DTK i mogli su i nama bez ikakvih problema provući.

Ali, fascinantno mi je da mi je svaki put HT imao takvu ponudu da je bio možda za tih 30-40 kuna skuplji, ali sam opet dobio i Arene, a kad sam u to uračunao da na HT-u popravak kvara nikad nisam čekao duže od možda 24 sata, vjerojatno i manje, ako sam zvao za nešto u subotu popodne, u nedjelju ujutro sam mogao očekivati tehničara. Jednostavno, za tih parsto kuna godišnje nisam htio riskirati podršku upitnije kvalitete.

Ali da, da mi je bio dostupan koaksijalac umjesto parice, vjerojatno ni ja trenutno ne bi bio na HT-u.
Exomaniac je offline   Reply With Quote