View Single Post
Staro 02.09.2019., 21:15   #9381
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Hmmmm... ne bi htio kontrirati gosponu Garrotu kojeg izuzetno cijenim ali...

Nekad to jednostavno bude realizirano bez da te iko išta pita. Doduše manjina slučajeva, ali događa se. Ne bi htio da gospon Schetz bude u toj manjini pa kaže "lopovi sa PCEa, lijepo ste me nasanjkali"

Podržavam inicijativu da drugi ISP dobije papire za prenos usluge, ali samo valja reći da to nije 100% garancija da će korisnik biti 100% zadovoljan.

Držim fige

Sent from S7 Presidency Phone
Ma jok druže Brko, svatko za sebe odlučuje i radi računicu, pa onda na kraju snosi i posljedice. Meni u principu pola toga ni ne treba, jednostavno iz razloga što ne stignem gledati/koristiti a i osim toga, prilično sam zadovoljan manjkom problema kod Bneta. A nije me posebno naljutilo ni 20 Kn extra jerbo svi su oni slični i neće me spasiti. To ne znači da sam jedva čekao plaćati više
Ne bih niti išao na rizik (ziheraš jbg) samo da probam iskamčiti nešto bolje. U ovom slučaju jednostavno je stvar da za iste novce dobijem puno više toga , pa ono što da ne. Da je parica u pitanju, ni to me ne bi navuklo, ali eto , nadam se da će optika fino raditi. U svakom slučaju, ne budu li ispoštovali, naći će se način da se ugovor ukine, jedino što ću eventualno izgubiti je vrijeme kojeg i nema previše, ali ono, jednom u 2 godine se može i to.

A vidim da sam ranije dosta nespretno odgovorio kao kvot na Mr @Garro, pa bi se dalo naslutiti da predajem zahtjev samo da se VIP isprsi. To je zbog miljon zašto miljon zato mulca koji mi "krade" vrijeme za odmor nakon travaho
schetz je offline   Reply With Quote