View Single Post
Staro 26.06.2022., 14:39   #1295
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
Citiraj:
Autor rokonja Pregled postova
Na Win10 s driverima Adrenalin 22.5.2 Optional, događa mi se usreded igre "no signal" na monitoru. Čujem igru u pozadini al na monitoru nema života. Probao sve varijante od čupanja kabela u vrijeme rada pc-a, pa hdmi itd. pomaže jedino držanje power tipke (nisam se sjetio da je stavim u funkciju - shut down). Još dobim poruku "amd software adrenalin edition warning". Vratio stare drivere i sad radi kao prije.
nebesima hvala pa to nisam dozivio jer da jesam letilo bi po kuci.

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
S obzirom na to da si u 8-9 godina imao samo 2 grafe kao sto naveo, budi sretan i zadovoljan sto nisi imao problema. Nisam ni ja osobno imao problema ali zato imaju ljudi oko mene, ne sa svim modelima. Imao sam u zadnjih 10 godina samo 3 grafe i to 1060, rx580 i sada 3050 i zadovoljan sam sa sve 3. Ali eto ,ima ljudi kojima steka bas ta tvoja 6600xt s npr csgo, fortnite itd. Pred mjesec dana je frend zamijenio 6600xt sa starijom 5700xt bas zbog toga. Eto 5700xt radi odlicno sada sa istom konfom a i onaj drugi ne igra csgo ni fortnite i njemu radi ostalo kako treba
fortnite smece nisam igrao ali counter igram 10 godina preko 5000 sati i sve radi dobro u 144 fpsa. necemo ni zanemariti da je counter star 10 godina pa mozda i nije na svacijoj listi prioriteta za razvoj i optimizaciju. pricalo se i za gtx970 da joj fali 512mb rama pa da kad nesto uleti na taj spori ram da svasta nesta. u svim tim godinama isto nikad nista. jedini problem koji sam imao sa 6600xt je bio u valorantu no na kraju i to je bilo do igre jer su nekom zakrpom to ispravili.
Taproot7 je offline   Reply With Quote