View Single Post
Staro 20.06.2022., 01:19   #32
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Ja se iskreno ne sjećam koji mi je prvi mob bio... mislim da je bio Ericsson A1080s sa 3 maske, onda sam se nešto opario na praksi pa sam kupio Bosch 909 dual S i onda je krenula manija mijenjanja - T10, T18 pa T29 sa tankom T28 batt od starog (prva li-ion ako se ne varam), a njemu sam uvaljao sa T29 "debelu" batt, nakon srednje sam uzeo K750 i imao neki suludi 3rd party app koji je radio sve preko BT na lapu (slanje SMS-ova, pričanje, settings etc) nisam ga morao vaditi iz džepa praktički, samo sjeo u ured i upalio lap... njega sam stvarno dosta dugo imao jer je bio odličan.

Jesam li šta imao u sredini se baš ne sjećam (edit: jedno kratko vrijeme sam imao Siemens C35), ali je onda uletila Nokia 5800 Navigation edition sa voice komandama, punjačem i vrhunskim stalkom za kola... stisnem na Pioneer daljinskom koji se "našarafio" na volan posebno za HU modele sa BT-om dok držiš neku tipku i veliš "Call home", tak jasno da je tek iz treće dobar broj odabrao, ali to je bio sajns fikšn u svakom slučaju za tih 12-13g iza nas

Ostalo dalje je bilo konzumerska dosada...
syss je offline   Reply With Quote