Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 02.07.2007., 13:30   #79
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Citao sam ovu temu i vidio da se nikako ne preporuca prijenosna klima.

No... djed od cure zivi na Lastovu i mi idemo ovo ljeto k njemu te bi nam trebala nekakva klima za ohladiti sobu od cca. 20m2. Starci joj razmisljaju uzeti jednu prijenosnu jer je kuca stara i nije zgodno ugradjivati fiksnu klimu, a i treba nam samo na cca. mjesec dana i nekako i nema smisla onda to sve ugradjivati, busit itd. ...

Pa sad... koju klimu uzeti? Marka? Model? I da li uopće ima smisla uzimati tu prijenosnu? Imas kakvu preporuku?
Ja imam haier prijenosnu klimu i nije losa kad nisi u blizini.
Ako mislis hladiti i spavati uz nju - zaboravi.
Kako kaze Bartuc glasna je i rostanji ko sto vragov. Mi si eventualno upalimo klimu na kojih 1-2 sata prije nego idemo spavati, a kasnije samo stavimo ventilator na min i onda je dosta tiha.

Kolega je rekao da ce nabaviti takvu klimu samo za podrum tj, kad u ljeti ima kolinje da rashladi podrum da se moze meso normalno ohladiti, a da ne kenjaju muhe po njemu .
__________________
cpu e4300/sonictower+nexus120; mbo gigabyte p35-ds3-l; ram kingmax1024/667x2; vga hd3850; psu corsair hx 520w; dvd benq 1655; hdd wd1200jd&samsung hd321kj&ST3160021A; ZM-MFC1; lg22ws; btc6300; mx 518 i sve u chiefu s nekoliko nexusa
rib@ je offline   Reply With Quote