View Single Post
Staro 28.07.2018., 15:58   #33
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Čestitam. Ako ti što nije jasno, slobodno se javi.

Samo polako, nakon 2 dana - eco mode nećeš paliti jer je užasno spor.

Adapter za prednju gumu zna zezati, ako ti radi problema odi do vulkanizera da ti da plastični mali adapter s koji lakše možeš napumpati.

Koliko imaš kila?

Danas sam svog furao na zamjenu prednje gume zračnice, pa ga nakon toga furam u ZG na punjenje mlijekom protiv bušenja, kao što je ti tizhu predložio. Preporučam i tebi da ih napuniš s time. Ubije te to kada ti se probuši guma a ti za 15 minuta moraš biti na sastanku udaljenom 3 km.

Polako preko ivičnjaka

Naruči si par rezervnih zračnica za svaki slučaj. https://www.gearbest.com/skateboard/...ml?wid=1433363
Hvala
Sve znam al nikak da uhvatim vremena pa da nadolijel mlijeka nutra.
U Zagrebu je dosta rubnjaka spusteno pa nemam tih problema, a posto sam vozio i bicikl onda znam kak treba ic preko njih tak da pocupam prednji kraj preko ovih "vecih".

Imam oko 86kg sa oblekom i svime.
Za sada sam na nekih 24km i jos mi je ostalo 30% baterije.
Tak da bi mogao doc blizu deklariranih 30km.

Za sada mi je eco mod OK jer se po ZGu bas i nemres ganjat radi ljudi i krizanja svako malo. Jedino sto mi u tom modu ne pase je odaziv na "gas" dok mi je u normalnom modu odaziv malo pre zivcan. Volio bi kada bi se ta krivulja mogla namjestit po zelji.

Dobio sam onaj EU paket, a u njemu 2x Guma i zracnica tak da sam miran

Kaj se tice kuda se vozim, kombiniram cestu plus biciklisticke, a i malo po pjesackima jbga.
Ponasam se kao da vozim bicikl.
zgmmax je offline   Reply With Quote