View Single Post
Staro 05.11.2017., 16:21   #35
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor cyberspace Pregled postova
smirnoff,
U pravu ste. Za većinu proizvoda objavljenih na web-shopu cijene nemaju smisla i previsoke su. Razlog je taj što je na njemu veća količina proizvoda koji su davno dodani, neki i prije dvije godine. Priznajem da ponuda nije ažurirana kako bi trebala biti ali radim na tome da cijela ponuda što prije dobije smisao. Velikom broju kupaca prilikom odgovora na upite odobrim dodatni popust pa konačna cijena proizvoda ne bude ni približna objavljenoj na web-shopu.

FRipper,
Poznanstvo i prijateljstvo na društvenoj mreži ne znači da se između tih osoba događa ikakva poslovna suradnja. Kako sam i napisao prije, izbjegavao sam ulazak u ikakve rasprave, posebno ovog tipa. Reagirao sam zbog načina na koji je g. Jelačić u svojoj objavi višestruko spomenuo poduzeće Cyberspace j.d.o.o. kojim upravljam i prezentirao ga na negativan način. Ponavljam da s njegovim poduzećem nemam nikakvu suradnju niti je Cyberspace j.d.o.o. obavljao za njega uslugu izrade web-shopa kako je on naveo. Ako još uvijek sumnjate u to pitajte njega s kim je surađivao i gdje je pogriješio u objavi.
Vezano za moj identitet, pišem u ime poslovnog subjekta kojeg vodim i mislim da nije potrebno da to dokazujem. Na sudskom registru se mogu provjeriti podaci pa ako Vas zanima slobodno pogledajte.
Ovo je jedini profil s kojim sam registriran na forum, s drugim profilima nemam nikakve veze.

Na uvrede ne želim odgovarati.

S poštovanjem,
Vedran Štitić
Web šrop osobno otvoren " 29.07.2016." , a cijene stare i do dvije godine? xD Hot Dang. Time bender is here.

Propo prvi "šop" pa ostale cijene samo drugo ime. xD
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline