View Single Post
Staro 04.11.2017., 21:31   #134
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Gabre, znam da si butthurt zbog mobitela, no laješ na krivo drvo, kao i obično. Moderator nema ovlasti da nekome stavi read only na određeni podforum. Moderator može editirati/obrisati post i dodijeliti infraction. I to je to.
Čovjek takvog kapaciteta, izuzetnog poznavanja materije te staža na PCE forumu jer si ipak dio "stare" ekipe, bi to trebao znati. Nadam se da smo sad razjasnili jedan dio priče te time mobitele ostavljamo iza i ne idemo u daljnje rasprave o istima u ovoj temi.

A ovo da CoD nikada nije bio hvaljen kao SP, može izjaviti samo osoba koja je prespavala zadnjih 15 godina. CoD 1, UO, 2 pa čak i MW serijal su bile poprilično hvaljene kao SP. Pogotovo u vrijeme CoD 1/2 jer tada nije u svakom domu bio širokopojasni internet već 56k po 11 kn/h i nije baš da su se pretjerano pičile u MP-u. Itekako su se kupovale kao SP jer ni sam MP nije bio toliko razvikan.
Kasnije je MP preuzeo i tu se slažem sa tobom da je prodaja keyeva porasla zbog MP-a. Ali tvrditi da NITKO ne kupuje tj. da se CoD ne kupuje zbog SP-a jednostavno nije istina.

Što se Meganea tiče, ne bih znao, vozim Škodu.

Dakle, mislim da sam ti sve razjasnio. A na narodu je da sam prepozna jesam li ovdje oko CoD-a nametao svoje mišljenje.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 04.11.2017. u 21:39.
Brko je offline   Reply With Quote