View Single Post
Staro 01.09.2017., 10:55   #50
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Upravo to. FIFA je popularnija ali PES je jednostavno realniji. U FIFI si master kad skužiš one finte kojima prođeš uvijek i svakog i onda špura do gola. Grafika je nešto bolja kod FIFE kao i animacije ali igra je robotizirana i pomalo generička dok kod PESa na manual modu radim čuda sa duplim pasom pa i pucanje po golu. Baš nedavno pričam s frendom koji je igrao jebeno finale kutije šibica i igrao i PES i FIFU i on veli da mu FIFA nikad nije sjela da jednostavno nije tak dobra kao PES NA SAMOM TERENU. Fućkaš grafiku i animacije ak ono glavno nije bolje i kak treba. Licence su smiješna spika, MANU promjeniš u Manchester ak ti smeta a igrači su tu tak i tak. I sad jel mi to najbitnije ili mi je bitno da nemrem sa fintama proći svakog i dati gol baš svaki put kad ju zafelšam sa R1....te finte su puno realnije i zatomljenije u PESu i u biti da bi dobio dobrog protivnika u PESu bitna je taktika i pravovremenost, preciznost. U FiFI masteriraš one finte i to je to. A i taj FUT eote, ko se snađe snađe a ko ne ima slabiji tim i onda te u MP bace s majmunom koji igra 6 g. tu igru i onda namjerno puši da bi prašio novajlije i one sa slabijim timom. Odigrao sam BETA PES18 i FIFU18 kod frenda closed beta i ladno ću si uzet PES. Dosta se kenjalo o tome kak FIFA ima bolji MP....hehe, od zadnjih 6 partija (imam FIFU17) u 3 mi je trzalo, gotovo neigrivo a imam doma optiku 80/40...
Tvrdi je offline   Reply With Quote