Tema: Far Cry 4
View Single Post
Staro 26.11.2014., 09:39   #140
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Dosta više o jedinici, ovo je FC4 tema

Uglavnom, ova igra me samo podsjetila zašto se sve rjeđe igram, cca svake godine igru dvije.

Sranja od samog početka.
Prvo saveovi ne rade.Odigram dva sata i onda drugi dan sve ispočetka

Drugo, dijelovi terena potpuno crni, npr, na onom prvom penjanju prema prvom toweru dio gdje trebam zakačiti ''climb'', taj dio planine je potpuno crn, qurca ne vidim. Bit će da je to do 'the way it's meant to be gayed'' a kod mene ati hd 5850 vapor-x. Po snazi i grafa i procesor i ram, svega ima dovoljno za ovu igru.

Treće, taman se ponadam da će se sve ispraviti patchem, kad ono i to malo sejvova otišlo u 3pm nakon 1.3 updatea, a sad vidim već je vani i 1.4.

Pričekat ću da se to sve dovede na neku normalnu razinu igrivosti i ond a igrat. To što je kao danas normalno da igre izlaze neoptimizirane i to što već u tjedan dana nakon izlaska bude nekoliko zakrpi, jednostavno me ne zanima. zato ću radije ić napucavat nekog STALKERA nego se s ovim zajebavat.


Inače, igra djeluje ok i zanimljivo, makar ništa revolucionarno, klasični FPS. Piči, pucaj, ubi, kolji... Princip je isti, sve su ostalo nijanse
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote