View Single Post
Staro 25.06.2014., 20:47   #86
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Evo ipak ja igrao. Ne znam kaj mi došlo jer sve u igri vrlo brzo dosadi, ali ipak je to wolfenstein biob dobar ili loš, pa eto da kažem dojmove

Došao sam do borbe s Deatsheadom, pretpostavljam da je to kraj Fergusovog timelinea.

Od instalacije najnovih drivera, nema problema apsolutno nikakvih s loadanjem illi performansama općenito (ati 5670 + 8 Gb RAM + cpu 2600k), oko grafike ništa podešavao nisam, samo pustio da igra sama odredi postavke.

Što se igre tiče, gameplay je linearan do bola, svi leveli vrlo slični i nema tu puno dileme oko toga na koji način nešto odraditi u misiji jer uglavnom postoji samo jedan način
Igra se na raznim lokacijama, ide se i na mjesec, ali sve lokacije djeluju preslično i uglavnom bezlično. Priča sama po sebi i nije loša, ali dalo se to i puno bolje i zanimljivije odraditi.

Izbor oružja, protivnici... skoro sve se ponavlja kroz cijelu igru i već nakon dva levela dosadi. Ništa teško za proć, ali uglavnom nezanimljivo sa svega nekoliko dobrih dijelova kroz svih 12 chaptera.

Nema baš nekih dodirnih točaka s RTCW, i nekako sam se nadao da ćemo sukladno nazivu igrati u Castle Wolfenstein bar jednu misiju, ali šipak.

Ut to živciraju jaaaaaaaaako predugački i prečesti cutsceneovi. Valjda je netko u onih spomenitih 30 sati gameplaya brojao i njih

Živcira me i konzolaško spremanje gdje te ponekad sili da dobar dio igre ponavljaš radi jednog glupog dijela.

Jedino što je jako dobro u igri je soundtrack, kao što je netko već spomenuo. Sve ostalo za navučenu dvojku.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote