View Single Post
Staro 06.02.2021., 15:35   #385
HD3850
Premium
Moj komp
 
HD3850's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 316
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
Kod ova prva dva, rekao bih da airflow racunaju kao nesto 100-vrijednost, jer RAW value sam po sebi moze znaciti kaj god si zamislis. A mozda i koristi temperaturu (C2) za to. Uglavnom, ovaj koji je u failed stanju je imao u jednom trenu 60 max temperaturu, 100-60=40, udario u treshold, dok ovaj drugi je na 100-58=42, nije udario u threshold. U cem drzis diskove, pecnici?





Sto se dice druga dva diska, ovaj s CRC errorom je fine, to moze biti kabel i slicno, ne bi se previse brinuo osim ako se krenu mnoziti, reseatanje kabla moze pomoci, ili zamjena.



Ovaj s current pending sectorima, spasavaj podatke.



Haha, nasmijao sam se dok sam citao tvoj post.. Pa gle, ova dva diska sto imam su kupljena manje od godinu dana.. ali su mi iz HG-SPOT servisa napisali da se ne moram brinuti previse, jedino ako bas zelim,d a odnesem disk kod njih gdje sam ga kupio, pa ce ga slati na servis i vidjeti sto je.. Diskovi su u svom kucistu, i na stolu kao kod svakog normalnog usera .. Dakle, ne pecem ih niti drzim u pecnici, jednostavno, ocito su lose napravili protok zraka u njima, pa me to malo i zabrinjava, ali sta je tu je.. Ovaj treci sam i mislio da nije toliki problem, nego do konekcije, kako i pise, tako da cu vidjeti sto mogu napraviti snjim, a cetvrti disk, radi dok radi.. najbitnije imam spremljeno, pa cemo vidjeti.. jos moram provjeriti sto da maknem s njega, i to je to .. Hvala ti na odgovoru
__________________
HD3850 je offline   Reply With Quote