View Single Post
Staro 18.05.2016., 02:38   #43
back2quick
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: righthere
Postovi: 441
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Kineza baš briga za tvoje napomene jer on gleda šta je njemu najpovoljnije.
Ići mu se odmah u startu prijetiti sa lošim feedbackom je baš ciganski i to jedino može uzrokovati da nas stave na crnu listu jer on kao seller nema ništa s našim propisima i dotičnom naplatom.
Ako ti je problem plaćati tih 4.5 kn onda ni ne naručuj s ebaya.
loš feedback je negativan feedback. neutralan feedback im ne bi trebao niti spuštati niti podizati ocjenu.

osim toga i mene baš briga za crnu listu jer tržište je toliko rašireno da se uvijek može naći ono što treba.

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Brzo bi se prilagodili čemu? Dodatnoj naplati slanja paketa? Pa to kod većine i sad možeš. Ne može on birati ili lijepiti po paketu što se njemu svidi.

Što misliš zašto je njemu "besplatno" i zašto ogromna većina svjetskih pošta ima sad probleme s potrebom kompenzacije gubitka u transferu pošiljaka iz Kine / HK / Singapura?
ne želim o tom misliti jer znaš kako se kaže misliti je k...c znati. s obzirom da djeluješ veoma informiran u vezi poštanskog prometa planeta zemlje reci ti zašto. ne bih se iznenadio ni da si insajder.

kupiš sitnica za dolar-dva i onda ti lokalni debili lupe još toliko ili pola, nije da ja kupujem po 10,20 ili više predmeta svaki mjesec već govorim za ostale i što sad bi trebali plaćat dreku od pošte preko 100kn mjesečno?!?

meni osobno ne bi bio problem tih 4.5 kn za par pošiljki mjesečno da tamo nije zaposlen bezobrazni lijeni nesposobni šljam zbog kog od dolaska pošiljke u ZG moram čekat i po tjedan dana dok mi paket stigne doma, eto u tom je problem!!

prije nego se netko sjeti napisat da odem sam podići, samo ću navest da me kod zadnjeg pokušaja podizanja pošiljke u uredu djelatnici pravili budalom i odbili uručiti pošiljku a kreten kog mi je doma poslalo njihovo povjerenstvo za pritužbe pokušavao zbedirat i osporit svaku moju tvrdnju prezentirajući svoje laži kao da je 5 minuta prije dolaska šefu pošte iz šupka ispao.
back2quick je offline   Reply With Quote