Tema: Subwooferi
View Single Post
Staro 10.02.2017., 22:37   #38
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ono što bih ja volio je čuti u živo i svs i arendale i ovu yamahu u mom prostoru, i vidjeti da li ova 2 opravdavaju cijenu u odnosu na yamahu.
I čisto da se ponovim, da me se ne izvlači iz konteksta, znam da yamaha lošija, samo me zanima koliko, i da li to meni nešto znači u mom prostoru
Ali to mi na žalost nije moguće... tj. mogao bih ali bih se naplaćao poštarine bezveze.
To je onaj dio koji je gotovo ne moguće izvesti. Dugo sam razmišljao o pb2000, čak sam htio pb-1000 kupiti, ali je taman prodan zadnji u lsoundu (ako se dobro sjećam) na akciji.
Imao sam nekoliko subova na probi, jedan prekrasan DIY sa 2 x 10" i b&w asw 600. Slušao sam i slušao i lijepo je to, u pola novaca od pb2000.
Kad sam upalio pb-a, stvarno su me trnci prošli. Doslovno sam osjetio nove stvari u filmovima. Ok, netko to pročita kad vidi spl-ove i slične brojke, ja nisam tehnički potkovan kao neke kolege.
E sad, što se tiče glazbe, možda je onaj DIY malo precizniji ili mi se samo čini, nemam pojma. Iako sve manje glazbu slušam otkako sam pb-a kupio.
Kal-EL je offline   Reply With Quote