Tema: BonBon
View Single Post
Staro 28.10.2010., 13:16   #27
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Tomato je 0.28lipa+0.28lipa prva minuta zbog uspostave poziva dakle 56lipa, i to u tarifi koja se ukljucuje ako se doplati racun svakih 30 dana sa 100kn bonom.
Svaki proizvod ima svog kupca.
Kao što je borny rekao, tako je i za mene Tomato još uvijek car.. A još sam na onoj početnoj tarifi da su mi pozivi nekih 0.45 prema svima, samo se još obračuna prva minuta odnosno uspostava poziva..
Kao što je već netko rekao,BonBon bi bio ultra isplativ da svi frendovi, poznanici pređu na njega, ali pošto to nije slučaj i neće ni biti u dogledno vrijeme, Tomato je daleko najisplativija mreža u RH, dakako, ovdje ne govorim o mobile internetu, već čisto o zvanju unutar i van mreže, što osobno i sam koristim.. A za internet postoji WiFi (Desire)..
Cura i ja bi rado prešli na BonBon ali nemože se još zadržat postojeći broj tako da niš od toga..
U proteklih 6 mjeseci, prešli smo sa 091 na 099(098) (i bilo je super dok nije mreža počela zezat u mome kraju), nadalje, pa smo probali 095 ali nije se isplatilo i trenutno imamo 099 (ali inače mreža je Tomato jer je broj zadržan)
Tako da stoji ono što si rekao "Svaki proizvod ima svog kupca"
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote