Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.07.2019., 10:39   #45525
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Možemo se mi smijati danas, ali KUK odnosno Kraljevina Jugoslavija su imali pravilo da u mjestu u kojem su rođeni i odrasli, ne smiju profesionalno raditi:


-Sudci.
-Policajci.
-Carinici.


Split je jedno veliko selo, a kamoli manja mjesta tipa Makarska, Imotskim, Sinj, Metković. Kako će ti provoditi zakon policajac u recimo Sinju, kada je velika šansa da je rodbinski povezan sa počiniteljem, ili se znaju ?
Prije dvadesetak godina i kod nas je dislokacija bila normalna. Mene je u Konavlima zaustavio policajac koji mi se par mjeseci prije toga šetao po kvartu u Zagrebu.

No ovo danas je katastrofa - policije nigdje, ljudi si sve više dopuštaju, biti bahat je postalo praktički normalno.

Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Ja sa svojim autom preko tih ležećih ne moram kočit uopće jer su to oni kockasti ali uži, postoje širi i uži kockasti.
Stavi kameru na semafor, 50km/h, pa će se ljudi vozit pristojno i bez ležećih.
Je, ti ležeći se lako prijeđu. Kamere teško, trebalo bi ih previše jer ljudi brzo nauče, najsmješnije mi je gledati na Zagrebačkoj aveniji u smjeru zapada prije podvožnjaka ispod Savske kako svi prije kamere usporavaju na 60 pa odmah nakon toga jurnjava.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote