Tema: Automobili
View Single Post
Staro 24.04.2019., 12:54   #43972
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Zato i kažem je ovdje netko jako napalio na to kako pričamo da je torsion beam sranje, a ne pričamo o njegovim prednostima, poput većeg gepeka.
Hvala Mazda što si nam dala torsion beam i 10l manji gepek. A auto odostraga izgleda kao bumbar.



Manji gepek, skučen otraga i torsion beam. Zadnji kraj su baš sjebali. I to namjerno, jer se ovaj auto odjednom pretvara u auto za samca ili par. Ali pitanje je, postoji li bolji auta za samca / par, za 200k kuna? Lako ode i do 220k.
Da je osnovni motor jači, rekao bih da je ovaj auto best buy, ovako se čeka SkyActive X i njegove cijene, da vidimo.
ja sam poprilicno siromasna radnicka klasa (ako to jos postoji) i u mom kratkom zivotnom vozackom vijeku sam vozio mazdu demio,mazdu 2 08g, renault kangooa teretnog i sad cx5.. Tuzno je gdje ide sadasnja auto industrija dizajn dizajdn dizajn i hi tech tehnika.. Brate meni treba prijevozno sredstvo koje je udobno KOMFORNO JEDNOSTAVNO i koje ce me sigurno odvest od tocke a do tocke b..
Nabb na qrac vase info tejmente,bluu tooth konekcije, sredisnje grebena i ostala sranja..
Pola danasnjih auta ima manje mjesta nego u mojoj mazda 2..
JA ne znam dal oni sad dizajniraju i prave automobile za ljude koji gledaju u njih ili za vozace?
I koji k je postao s ukosavanjem sofer sajbe?? To je sad isto neka nova gej fora samo smanjuju vidljivost.
Sjedio nedavno u meganu novom, katasrofa.
Ko da iz tenka gledas.. JA sa 186 i 110kg moro kupit SUVA da bi imo prostraniji auto, pa se ti Remba moj jebi s autom od 5m i 2m sirine u gradskim parkinzima..

Nije mi uopce jasna ta auto industrija..
R3nchi je offline   Reply With Quote