Tema: Automobili
View Single Post
Staro 01.03.2019., 14:25   #42458
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Farovi su isti, na mom je bio jedan razbijen pa smo zamijenili, nema apsolutno nikakve razlike u snopu. Nazad ima normalan utor za sijalicu za maglenku koji je pod strujom, pa staviš žarulju u koju hoćeš stranu, ili obje ak te to veseli. Brisače? Zašto bi pobogu mijenjao brisače? Sjedala pogotovo, otkud ti ta provala? Da ne nabrajam dalje, suma sumarum je da mi treba gornji dio iliti poklopac table, mali kardan za letvu volana i tapacirunzi prednjih vrata. To je sve.
1. Desni far osvjetljava jače i više od lijevog (u slučaju volana lijevo, pa vjerojatno vrijedi i suprotno)
EDIT: Eto, konkretno, za područje s volanom na desnoj strani. tako da itekako ima razlike u snopu
https://www.arrivealive.mobi/ckfinde...Road/img2b.jpg

2. U većini slučajeva, brisači su različitih dimenzija. Suvozačeva strana se u tom slučaju briše manjim brisačem. Ako je volan lijevo, brisači kreću s lijeva na desno. Sjedni u auto na suvozačko mjesto i upali brisače pa će ti biti jasnije.

3. Suvozačko sjedalo često nema sve funkcije kao vozačko (lumbalna potpora, grijanje, ventilacija, električno podešavanje, nasloni za ruke...), a mislim da nema ni jednako dugačke vodilice. Fizički ih ne bi trebalo biti problem zamijeniti, ali sve sigurnosno je problem (pojasevi, airbagovi...)
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 01.03.2019. u 14:38.
1v@n je offline   Reply With Quote