Tema: Automobili
View Single Post
Staro 19.06.2015., 13:56   #15465
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor sale001 Pregled postova
Ja znam masu dizela sa zatvorenim egr-om, maknutim katom i dpf-om. Tj. sadrzaj navedenih lonaca je ispraznjen, ali su sami lonci na mjestu na kojem su i stajali. I zacudo, prolaze tehnicki... Meni je zasad samo egr blokiran...
+1. Nemam nista, ravna cijev k'o autoput dpf nemam serijski, kat davno iscupan i kao i zatvoren EGR. zato kad ga na 3.5-4k k presaltam kao sipa bacim dimnu, al dbr malo mi je cip nasviran pa zato

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
si sad ovaj scenarij, kod nas se to često počelo događat - lik prolazi kroz centar grada sa autom/čađarom koji vidno dimi. Zaustavi ga murija, odvede na tehnički i taj isti auto padne na ekotestu jer ima sve poskidano dolje što se tiče ekologije s auta. Hop, tablice dolje i u muriju, pa ti sad 100-200-300km dalje od svog mjesta prebivališta nađi povoljnu vučnu službu ili daj povjerenje nekom majstoru da ti složi auto da prođe ekotest/tehnički, kako bi dobio tablice natrag....
Kužiš što hoću reći? Lako je imat 'svog čovjeka' na tehničkom, ali što kad se makneš iz svoje okoline pa te majstor u plavom spiči na izvanredni tehnički....
Ovo i mene kad tad ceka, samo ce onda auto u dunav a ja po neki manji i noviji apsolutno nedam za novi egr i kat vise neg sto mi komplet masina i auto vrijede nas jebu s tim normama a na cesti tatre i steyrovi, TAMovi, dime kao parnjace, njihov dim mirisi na ljubicice i od njega se raste...
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote