View Single Post
Staro 17.06.2018., 13:53   #167
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Čitam, i vidim da se jako spominju pojedinci. Imamo jake individualce, puno jače i od Nigerije, Islanda, pa čak i velike Argentine. Ali nismo momčad, nikad nismo bili. Ne znamo igrati u repki, ne pucamo, ne stvaramo šanse, ne možemo protiv Nigerije odigrati 5 kvalitetnih paseva od noge do noge da stvorimo šansu, igramo na duge lopte da bi sidraš Manđo možda nešto spustio nekome na nogu ili slično.

Svi hvale tog Rebića. Zašto? Svaki njegov kontakt na igrača je faul, jak je dečko, ali nije onaj koji zabija. Napadač je, stišće, trči, trudi se, ali gola nigdje. Obrana radi svoj posao, sredina je dobra ali ne i kreativna. Uz imena poput Modrića i Rakitića mi bi trebali imati barem 3-4 puta više udaraca po golu, jer bi ih oni trebali stvarati.

Ekipa jednostavno ne zna igrati za svoju državu onako kako bi trebala. Sve su to jaka imena, ali mi konkretno nemam ni jednu veliku pobjedu zadnjih 15 mečeva. Sve nešto knap.

Island nas neće pustiti blizu gola s tim visokim loptama. Nećemo valjda svaki korner moliti gol Manđe ili Lovrena i očekivati da tako prođemo do finala (tako neki prognoziraju)... Kratka dodavanja, imamo tehnički potkovane sve igrače, Luka je tu tata-mata.

A ono što Kovačić nije dodao Perišiću neću ni komentirati.
Mommistake je offline