View Single Post
Staro 11.03.2018., 17:14   #3014
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Naravno, sad ti je jedina solucija da njih optužiš da je ploča takva prodana,
Ma ne optužujem ja nikoga. Glasno razmišljam u temi koja je za to namjenjena i pokušavam drugima skrenuti pažnju da im se ne dogodi nešto slično. Prekrižio sam tu ploču iako vidim na netu da se pinovi daju izravnati. Tko ima odgovarajuću opremu. Dobro povećalo ili mikroskop i tanku pincetu.

Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Čudno da ti kao iskusni stručnjak koji je sastavio stotine konfiguracija nisi primjetio savijene pinove kad si krenuo u montažu.
Nisam rekao da sam stručnjak, samo da nisam nob i da se nešto razumijem u PC opremu. Proc stavljam automatikom. Otvoriš socket, skineš zaštitu, staviš proc, zatvoriš. Da li ti gledaš povečalom socket prije stavljanja proca?

Po tebi sam ja truba jer sam spigao (možda, ali kako???) 2-3 pina, a "stručni" servis koji je satro socket do kraja je svetinja a dodatni pinovi su spigani po duhu svetom. Moje, i samo moje mišljenje. Servis treba testirati nekoliko procesora. Posudi matičnu iz trgovine, koristi ju nekoliko dana, stavlja vadi procesore, i vrati ju u trgovinu. U kakvom stanju, vidljivo iz priloženog.

Ponavljam. Ne okrivljujem nikoga. Ali kupiš šugavog miša ili tipkovnicu pa je neovlašteno otvaranje spriječeno omotom ili naljepnicom, a matična dolazi u otvorenoj kutiji. Meni je čudno.

Zadnje izmijenjeno od: Dambo. 11.03.2018. u 17:23.
Dambo je offline   Reply With Quote