Tema: F1 2019
View Single Post
Staro 10.08.2019., 10:51   #16
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Odigrao desetak MP utrka. Od toga me zapalo više od pola kišnih

Dvije su opcije. 5 krugova ili 25% utrke.
Nema biranja timova, nego nekoliko predefiniranih izgleda bolida, uz biranje boja.
Mislim da ne bi trebalo biti razlika u snazi bolida na startu, ali koliko vidim, petljanje po setupu radi veliku razliku. Držim se zasad 5 osnovnih setup templatea (balanced, pa dva prema brzini i dva prema downforceu) i gaze me. Najbolje sam uspio treći završiti, pukom srećom što svi srljaju po kiši u prvi zavoj

Zasad nisam naletio na idiote koji se namjerno zabijaju. Kazne su opake. Krivi start i odmah drive through. Nakon par kraćenja zavoja odmah idu 2 sekunde kazne.

Oštećenja se jako lako dogode, a i najmanje oštećenje na prednjem krilu znači veliki gubitak vremena. Na stazama kao što su Monaco i Singapur, to znači da nećete ni uspjeti skrenuti u zavoj
Kod lošeg starta nekog ispred, pretvara se u ghosta pa nema sudara ako je netko odlučio biti AFK. Ista priča je ako se netko izvrti na stazi, tako da ne zajebe utrku nekome tko iza dolazi velikom brzinom.

Dogodio mi se i start na jakoj kiši, prešlo u uvjete za intermediate gume, pa opet pojačavanje kiše... Treba i uvjete na stazi pratiti. Nisam to očekivao, pa su me počeli prelaziti kao da stojim. Izvrtio sam se kao budala nekoliko puta iz čistog mira na suhom, samo jedan kotač je dotaknuo pasicu pri velikoj brzini i odmah piruete... Jako dobro napravljeno.

Uglavnom, jako dobar MP
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 10.08.2019. u 11:00.
1v@n je offline   Reply With Quote