View Single Post
Staro 27.01.2009., 17:34   #525
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Hvala Bogu na ugodnoj raspravi,veseli me čuti kako je Clio super auto,a Golf 6 nije. To će vjerojatno reći vlasnici i golfa jedinice sa 700 000km. Mene ne zanima tko je šta vozio,tko šta nije. Lijepa mi je ova rasprava i tako se dobro na njoj osjećam,pa neću ništa loše ovaj put napisati. Jelc će me sweepmopom.

@ syss :baš mi je drago da ti je Clio super,i meni je onaj 1.2 TSE ako se ne varam,motor,genijalan za taj auto,udoban je,kompaktan,gradski i za do mora otić,odlično. Eto.

@ gabre : ne možeš se i nemaš se pravo u biti sekirati,kad to nitko ovdje nit je vozio golfa V,nit će vozit golfa VI,domet je tatin mazda karavan za vikend akciju na fukodromu,i uspoređivanje klase ispod automobila,sa klasom iznad - a pet kopalja ispred automobilima. Zato,gledaj rukomet,psuj,i nemoj se tu objašnjavati

Ja mislim pošto vidim da lijepo svi probijamo cifre malo pomalo pa smo sa 1.4 Golfa za 119 000kn koji u serijskoj ima sve, Wolv piskara,osjetio se prozvanim ,pa mu zadnji podizači,brisači zadnjeg stakla ili nešto jako smeta,dobro da nisi rekao brisači za pranje farova,ili stakleni krov,nego da se vratim - kako reko,probijamo cifre, modele i segmente,pa ajmo neka netko lijepo opali da ni novi a3 ne vrijedi tih para na akciji,nego da bi on kupio,pa recimo mondea,mazdu6,pa šta ja znam, c5,oktaviju novu...i možemo svi doma otić..miješanje klasa,miješanje potreba, miješanje miješanog mesa .

Nema smisla,elvise prodat ću ti pokaz koji dobijem u firmi,i smiri se.

@svi - isprike na duljini,meni je Golf 6 do yaya auto,pa i 1.4 80ks,pa i Trendline,jer sa dodatnih 5-6000 kn se zaletim do Slovenije i puknem mu gore takvu gumu i felgu,da bi bilo seksualnih primisli i usporedbi polagano,kad bi me vidjeli sa kromom. Drago mi je za Clio,ali ne mora hvaljenje jednog, nužno umanjiti vrijednost drugog,to želim reći. I ne budite djeca mjerenjem pimpeka u raspravama. Svatko će svog hvaliti,kao i automobil,a rijetki se ne kvare i dobro obave posao,kao i automobil.

Stručno objasnio..budući mr.sc.
thedream je offline