Tema: DVD Player
View Single Post
Staro 10.03.2003., 17:21   #7
dpajur
PC Ekspert
 
dpajur's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Luksemburg
Postovi: 694
sori, kasno vidih post... al mozda pomogne nekom drugom pri izboru.

kad sam kupovo dvd player bilo mi je bitno da je multi-region jer mi je vecina kolekcije region-1, a u videoteci je sve region-2. druga bitna stvar je da nema problema sa RCE diskovima.

prvo sam ubo samsung dvd-511, kojeg mozes preko daljinskog hacknut i skinut macrovision, regionalnu zastitu i sve to. radi super, ali tu i tamo preskoci koji frame (cini mi se samo na region-1 diskovima, no ko sto rekoh to mi je vecina kolekcije) i daljinski je koma. ko tipkovnica na simensovom mobitelu, stisnes gumb 5 puta, a on registrira koji put 2, koji put 3.. itd.

sad imam pioneer dvd-454, zver za male pare (tm), cita sve zivo, nigdje ne preskace, moze ga se kupit u multi-region izvedbi, cita dvd-r/rw, cd-r/rw, mp3, vcd. ima odlican gui za mp3-ove, opticki i koaksijalni izlaz.. sve sto covjeku treba. i daljinski koji ne "zapinje".

da imam hrpu para pa ocu najbolje isao bi na neki model sa progressive scanom. a ovako bez toga, po meni je najbitnije da dobro cita medije, a plus su svakako multi-region, cdr playback, dvd-r playback, vcd playback, divx playback i maknut macrovision.

kao jos jedan bonus pioneer-u, mogu rec da je nesto tisi, tj. kad je u drugom kraju sobe nista se ne cuje, dok se samsunga tu i tamo moze cut kako cita.
__________________

Intel Xeon X5550
Asus Rampage II Extreme
6GB Corsair Dominator GT
PowerColor Radeon PCS+ 5870
Samsung PM800 256GB SSD
Samsung F3 EcoDrive 2TB
Seasonic X750
Silverstone TJ-07
Dell U2311H

Cooling:
Thermochill 140.3
Fractal Design 140x3
EK Supreme HF
EK 5870FC v2
Laing DDC 3.25 + EK DDC Top v2
EK Multioption 250
mCubed T-Balancer XL
Build Log
dpajur je offline   Reply With Quote