Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 06.10.2011., 22:18   #91
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Nemogu vjerovati da ni u prosirenom ni ikakvom paketu nemaju poslovne kanale kao sto su CNBC ili Bloomberg..isto tako ovaj E! ili Style koji danas gleda valjda svaka druga cura koja ima maxtv ili iskon..
ok im je cijena, malo su minute telefona skuplje od iskona , i dobro kaj nema previse programa nepotrebnih nego sam izaberes, al mogli su veci izbor staviti..I dobar je ovaj uredaj, moderniji od iceg na trzistu, snimalica je tu, USB port RADI i mozes gledat filmove s njega, pravi mali multimedija centar..fejs, youtube..kolko god kukali osobno koristim youtube na iskonu, kad mi se slusa neka pjesma , ocu nekom nesto pokazat kad dodjes , kolko god bilo nezgodno pisat s daljincem, fora je, sam ti predlozi osim toga cim napises par slova..
Dakle sve je to ok , plus veliki PLUS kaj za 5kn izaberes jos program koji hoces, napokon se netko sjetio kak veli covjek gore REVOLUCIONARNE ideje , nakon cca 5 godina ovakvih IPTV televizija da se netko sjetio .. samo zbog toga covjeku dodje da ih uzme

tko razmislja o lovi, imam iskon 3u1, ovo je jeftinije 30kn ako stavis snimalicu na iskon..dakle racunajte vjerovatno najjeftiniji 3u1 na trzistu..
Hrvoje xyz je offline