View Single Post
Staro 09.06.2018., 19:55   #133
Stormer
Huuuah
 
Stormer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 163
Dobro nisam mislio na potrošnju, opće poznato je da Cryptonight iliti Cryptonote troši manje struje. Radi primjera jedan od moji rigova bi trosio na ETHash 750-800W a na Cryptonight 650W (6x RX580 4gb). Ali to što si rekao 50% manja potrošnja, kako?

Zbog tehničnih stvari nemogu minat ETH s rigovima pa zbog manje potrošnje i minam na Cryptonight algoritmu. Mino sam Electroneum dok nije diff osao masno gore. Sad kako vecina tih coina je napravila update/fork za anti ASIC ... više manje se dosta toga isplati minat... GRAFT, Electroneum, monero.

Electroneum je sad super isplativ ali ima problema sa mrežom... Globalni hashrate padne na 10MH/s i onda dodje neko i zakupi 50 MH/s na nekoliko sati na nicehash i bere vecinu blokova a poolovi nemogu dobit blok kako spada. Onda diff ode gore kako i treba i onda ovi ugase nicehash pa opet sranje brat dok diff ne dodje k sebi, i tako zadnja 2 dana.


Ne osporavam isplativost GRAFTa uopce, jer je stalno u top 5 coina za branje na Cryptonight, samo pitam konkretno za tvoj pool me zanimalo jeli isto ili vise isplativo nego na nekom vecem poolu.
BTW submito sam ti pool na http://miningpoolstats.stream

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 09.06.2018. u 22:12.
Stormer je offline   Reply With Quote