View Single Post
Staro 15.10.2015., 09:04   #53
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
....potrebno uroniti u trenutno poplavljeni Karlovac i od njega nakon 30 sekundi napraviti Saharu.
Prdon, prdon... JOŠ UVIJEK ne plivamo vidjet ćemo sutra

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
#bubba..

ja sve sto govorim nekako u pravilu povezujem kroz prizmu cjene, p4 je bio skuplji a s rambusom s kojim je skoro cak i konkurirao AMDu je bio bezobrazno skuplji, maticne , ram, proc, to je kostalo duplo skuplje , da bi dobio figu u djepu..

ali ocito intel to moze i prodat.. a to je poanta zasto je ovako kako je ..

spomenuo s i 3dfx, problem 3dfxa je neki glupi isto tako manager, koji je dao ekskluzivu ako se dobro sjecam STBu ..i tu je doslo do pocetka kraja jer je nvidia sa svojim manli partnerima grabila udio u trzistu i svi znamo kako je to na kraju zavrsilo..
Neki od nas nisu PC gurui i eksperti, za sebe nisam to ikad tvrdio pa sam za takve stvari oko tog NetBursta čuo many many many many godina kasnije. Iako, P4 nisam imao u njegovo mainstream doba. Imao sam ga kasnije kroz neke kemije sekundarnog stroja i na poslu u nekom periodu, ali tad je već bio obsolete.

Moj prvi PC je bio Tualatin based krajem 2001., kupljen kada se pojavio P4 Willamete (socket 423 ???) jer mi je kakti trebao za faks. Tako da sam preskočio sve one periode kad su PC-jevi koštali 10 iljada DEM koje je mnogima šverao teče iz Ne'mačku i dok ste vi drkali po internetu na 14.400, ja sam osvajao turnire u Mario Kartu64 i ISS-u na Nintendu64 i Twisted Metal II na plejstejšunu jedan bio sam ignorant i tvrdio "koji će mi urac PC" tako da sam proveo osnovnu i srednju bez PC-a... što je danas nezamislivo. Mislim da je nekima bilo i onda

Želem reći, što je bilo - bilo je. Who cares? Ako AMD sa Zenom napravi dobar biznis i sa svim arhitekturama kasnije bude grabio prema napred, tako će i Bulldozer/Vishera biti dio povijesti i biti će na težini kao i NetBurst - greška ostavljena da umre u ropotarnici povijesti.
Brko je offline   Reply With Quote