View Single Post
Staro 04.05.2015., 21:18   #26
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Evo da javim moj susret sa egpu koji je kastastrofa.

Dosao danas egpu adapter i dell 220p adapter,jedva cekao da dodem doma i pospajam sve.

Za pocetak odspojio mpcie wifi karticu,stavio GTX 660 u EGPU,spoji 6 pinski sa GPU na egpu radi dodatnog napajanje,spojio mpcie koliko je moglo ( ovo je pitanje koliko je moglo,mozda moze bolje,ali sam herkules ne bi mogao vise stisnuti da nesto ne pukne,tj. da sjedne dobro iako ne moze vise ) i probao i nece.

Laptop je Lenovo G510,kontaktirao @darkydark i covjek mi objasnjavao oko whiteliste,kako ne smijem naglo iskopcavati,sve to probao i nece.

U meduvremenu sam toliko puta probao stisnuti mpcie da saraf ne moze vise sjesti na navoj jer sam nadam se i to saraf izlizao i jednostavno nece.

Znaci probao sam bacati u sleep pa onda spajati,probao sam manualno instalirati drivere preko Unknown device detected ( koje se ispostavilo da tako stoji jer je i dalje tu Unknown device iako istekam egpu,znaci neka pogreska u Winsima i nije detektirao EGPU sustav ).

Primijetio da je mpcie konektor duzi od wifi mpcie kartice,kao ima plastiku od milimetar-dva i zato ne moze sjesti ili je namijenjen tako da sjedne ? ( prilozio sam fotografije ):

Ne znam sta vise raditi,kako spojiti,di naci novi saraf,jos jedna stvar graficka je spojena jos na 6 pinski sa same graficke na egpu i sve preko dell220p adaptera,na netu pise da treba crveno svijetliti da je u redu i da graficka dobiva napajanje,meni vrti normalno,ovi u videu tvrde treba plavo ???

Fotografija 1

Ovdje se vidi duzina konektora wifi kartice i egpu mpcie,egpu mi je milimetar-dva duzi i bojim se radi toga ne sjeda dobro kao wifi kartica i mozda stvara probleme



Fotografija 2

Kako je egpu mpcie sjeo u mpcie utor u laptopu,ne znam jel to tako mora biti ili nisam dobro "ugurao",ako probam vise nesto cu iskinuti



Eto,sutra se nadam napredovati sa egpu,mozda i osposobiti,samo gdje saraf rijesiti
blava je offline   Reply With Quote