View Single Post
Staro 21.12.2016., 18:54   #1
feedshunter
Registered User
Moj komp
 
feedshunter's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Zamjena B-netovog kablovskog modema !!!

Pozdrav svim uvaženim članovima foruma, naime postavit ću pitanje (iako sam vrlo skeptičan po pitanju rješenja), a ono glasi :
jeli tehnički izvedivo zamijeniti B-netov kablovski modem/router "Technicolor" kojeg u zadnje vrijeme isporučuju korisnicima i zamijeniti ga drugim (aftermarket :-), konkretno modelom AVM FRITZ!Box 6490 cable modem ?
Istu situaciju sam imao i sa H1,pa sam ih nakon bezuspješnih moljakanja da mi omoguće pristup korisničkim podacima za spajanje na ADSL ( user - passwd ), kao što to rade uglavnom SVI normalni ISP, ali eto kod njih je to nemoguća misija i bio sam primoram od.hebati ih !
Kod Bnet-a zasad nemam pritužbi po pitanju usluge, ali bih volio staviti ovaj Fritz gore pomenuti iz mnoštva osobnih razloga, samo sumnjam da je cijeli postupak konfiguriranja neizvediv iz tehničkih razloga jer nema uvida u bilo kakve korisničke podatke, ali eto, bar bih volio čuti pokoje mišljenje znalaca/experata za network hw (iako da ne zvučim neskromno, imam solidno iskustvo u toj kompleksnoj oblasti) obzirom da mi je to obrazovni profil !
Znači, da rezimiram, ne zanima me "bridge ,ap i drugo" nego baš da fizički otpojim Technicolor i umjesto njega stavim Fritz !!! Unaprijed zahvalan na eventualnim odgovorima !
__________________
Prevodim sve turbofolk hitove na mađarski i to sa certifikatom ! (nisam ginekolog al' mogu pogledati) ufffff , kad bi mi u HR imali ovakav net-speed kao na avataru , to bi bilo jaaaako doooobro

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.12.2016. u 19:04.
feedshunter je offline   Reply With Quote