View Single Post
Staro 29.03.2017., 19:41   #1763
Werther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 42
Citiraj:
Autor Werther Pregled postova
Added!!
Enter CS for MD5..
Check MD5.. Do not unplug the cable..
Please wait..
I9300XXUGNH4_I9300VFGGNH2_I9300BUUGNF1_HOME.tar.md5 is valid.
Checking MD5 finished Sucessfully..
Leave CS..
Odin v.3 engine (ID:6)..
File analysis..
SetupConnection..
Initialzation..
Get PIT for mapping..
Firmware update start..
SingleDownload.
boot.img
NAND Write Start!!
FAIL!

Complete(Write) operation failed.
All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Ovo je je c/p iz odina, dakle nije uspjelo. Izgleda da nitko još nije doživio tu poruku na s3. Da sam bar stisnio "reset" vjerojatno bi radilo, ili da sad saznam nekako što je to uopće bilo i na neki drugi način to resetiram.

Znači još jednom ću ponoviti da mi je iskočio neki ekran, nikad viđen prije, poruka dakle nije bila iz roma nego iz nečeg fundamentalnijeg, ne znam kako da to opišem, kao da se cijeli rom srušio, nešto se poremetilo i on mi fino ponudio da to resetiram, ne mob nego to nešto. Nažalost brzo sam reagirao i misleći da uvijek mogu iz recoverija wipe-at i snimat romove sam ignorirao poruku i ugasio mob.
OD TADA ne da ne mogu flashat iz recoverija nego ni iz odina, ne mogu zapravo ni wipe-at ništa..
Evo da napišem update za moj problem.. poslao sam poštom imartu mob da ga on proba popraviti.. matična je jednostavno dala svoje i nije išlo, pa sam nabavio neki razbijeni i9305 za 100 kn ali njegova matična je malo drugačija i ne paše. Imart je to uspio nekako ipak prilagoditi i sad sve radi osim 4g antene. i9305 ima duplo više rama tako da je to super, nije još stigao k meni. Snimio mi je dosta korisnih aplikacija.. eto pa preporučam ako tko treba majstora za oživljavanje mobitela
Werther je offline   Reply With Quote